Wybierz jezyk / Select language:
Musisz uaktualnić Flash Playera.
Musisz uaktualnić Flash Playera.
Musisz uaktualnić Flash Playera.
Na rynku istniejemy od 2001 roku. Zajmujemy się szeroko pojętym serwisem technologii informatycznych. Obejmuje on zarówno projektowanie rozwiązań IT, optymalizację działających systemów, wykrywanie i naprawę uszkodzeń, jak i opiekę nad działającymi systemami IT - LAN/WAN .

Oprócz dużego doświadczenia praktycznego z systemów IT posiadamy szeroką wiedzę teoretyczną, popartą wieloma dyplomami i certyfikatami. Wszystko to pozwala nam jak najlepiej wspierać klienta w prowadzeniu bieżącej działalności, jak również bardzo zaawansowanych projektów oraz znajdowaniu najlepszych rozwiązań pojawiających się problemów.

Świadczymy usługi informatyczne jednorazowe, okresowe lub stałe. Elastyczny cennik naszej firmy pozwala na dopasowanie optymalnego rozwiązania w stosunku do potrzeb klientów, gwarantując tym samym wysoki wskaźnik jakości usług informatycznych za rozsądną cenę.

Naszymi klientami są zarówno firmy krajowe, jak i międzynarodowe korporacje. Każdy klient jest dla nas najważniejszy. Niezależnie od tego czy dany klient jest osobą fizyczną, instytucją finansową, korporacją, czy też instytucją rządową, z każdym staramy się ściśle współpracować, aby świadczone przez nas usługi IT w pełni odpowiadały potrzebom klienta, stanowiły wsparcie dla jego bieżących interesów oraz wspierały w dalszym rozwoju.
strona główna / informacje o firmie / nasza oferta / nasi klienci / partnerzy / e-sklep / kontakt
Tasknet-Usługi informatyczne systemy IT